remove_red_eye 729
favorite_border 1
share

شماره مشاوره حقوقی خانواده رایگان

شماره مشاوره حقوقی خانواده رایگان

شماره مشاوره حقوقی خانواده رایگان و مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با بهترین وکیل مشاور طلاق که زن و شوهری که روی اسکله ماهیگیری می نشینند شرکای زناشویی ، به نوعی ، با هم یوغ هستند.

بنابراین ، زوجین برای تصمیم گیری مشارکتی به مهارت نیاز دارند.

شماره مشاوره حقوقی خانواده رایگان
شماره مشاوره حقوقی خانواده رایگان

اگر بتوانید زمان گردش به چپ و زمان راست را با هم انتخاب کنید ، هیچ یک از شما احساس رانندگی ، تسلط ، کنترل ، یا حتی خطرپذیری را نخواهید داشت.

در عوض ، هر تصمیم مشترک فقط رابطه عاشقانه شما را بهبود می بخشد.

برای تصمیم گیری مشترک ، زوجین متوجه می شوند که یکی از آنها یک چیز و دیگری چیز دیگری است.

به محض مشاهده این نوع تفاوت ، آنها از راه حل های ترجیحی خود استفاده می کنند تا به بررسی نگرانی هایی بپردازند که زمینه ساز هر یک از ترجیحات آنها است.

شماره مشاوره حقوقی خانواده رایگان تلفنی

با درک نگرانی های اساسی شریک زندگی خود و خودتان ، می توانید به دنبال راه حلی باشید: یک برنامه عملی که به همه طرف های درگیر پاسخ می دهد.

به مثال زیر توجه کنید: مری می خواست به مونتانا نقل مکان کند.

باب زندگی در آرکانزاس را دوست دارد. پس از مشاجره ، آنها از دعوا بر سر اینکه چه کسی با بررسی نگرانی های اساسی خود فرار می کند ، کنار رفتند.

مری عاشق فضاهای باز وسیع مونتانا است. نگرانی باب این بود که آیا می تواند کاری خارج از ایالتی پیدا کند که همیشه در آن زندگی می کرد.

راه حل او این بود که موافقت کند که باب در مورد فرصت های شغلی در مونتانا تحقیق کند. اگر شغلی در آنجا امکان پذیر به نظر می رسید ، خوشحال می شد که حرکت کند.

بهترین وکیل مشاور حقوقی خانواده آنلاین

یک ماه از پیگیری پیشنهادات شغلی و در آنجا ، یک کار عالی برای باب و مهاجرت به منطقه ای که مری ترجیح می داد.

برقراری ارتباط در عمل ، بسیاری از زوج ها را می بینم که می گویند برای بهبود مهارت های ارتباطی خود به دنبال کمک هستند. آنها بسیار تلاش می کنند تا به کمربند ابزار ارتباطی شما بیفزایند.

شما معمولاً ناامید می شوید که به نظر نمی رسد روابط شما با میزان مهارت های ارتباطی که به دست آورده اید به طور مداوم بهبود یابد.

خوب این به این دلیل است که خیلی بیشتر از مهارتهای ارتباطی به خودی خود در خطر است.

به عنوان مثال ، دفعه بعد که شما و همسرتان به یکدیگر می گویید می خواهید ارتباط خود را بهبود ببخشید ، به جای افزودن یک مهارت جدید ، ارتباط را با صداقت پیوند دهید.

این بدان معناست که در مورد احساسی که دارید صادق باشید و مسئولیت کاهش واکنش پذیری احساسی خود را بر عهده بگیرید به جای اینکه در هنگام درگیری با شریک خود سرزنش کنید.

اگر موضع بگیرید “چرا باید تغییر کنم؟ او / او کسی است که مشکل دارد! ”، پس شما مسئولیت را بر عهده نمی گیرید.

فقط شما می توانید خود را تغییر دهید و فقط شریک زندگی شما می تواند شریک شما را تغییر دهد.

بنابراین ، بهبود ارتباطات شما با تغییر طرز فکر شما در مورد روابط به طور کلی و تغییر نگرش شما در مورد نحوه برقراری ارتباط در شرایط استرس زا به طور خاص آغاز می شود.

ارسال دیدگاه

message
email
person

open
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
43 52 907 909