مشاوره جنسی تلفنی خانم
remove_red_eye 8683
favorite_border 20
share

مشاوره جنسی تلفنی خانم

مشاوره جنسی تلفنی خانم و رابطه جنسی درمانی و مشاوره زناشویی و مشاوره تلفنی جنسی رایگان مانند هر نوع روان درمانی است. شما با گفتگو از طریق تجربیات ، نگرانی ها و احساسات خود شرایط را درمان می کنید.

برای دریافت مشاوره تلفنی با موبایل  کلیک کنید.

مشاوره جنسی تلفنی خانم

شما بهمراه درمانگر خود سازوکارهای مقابله ای را برای کمک به بهبود پاسخ های خود در آینده تهیه می کنید تا بتوانید زندگی جنسی سالم تری داشته باشید.

در حین قرار ملاقات های اولیه ، درمانگر شما فقط با شما یا با شما و شریک زندگی خود صحبت خواهد کرد. درمانگر در آنجا برای راهنمایی و کمک به شما در پردازش چالش فعلی خود قرار دارد:

آنها در آنجا نیستند که یک شخص را به دست بگیرند یا به ترغیب هر کسی کمک کنند.

همچنین ، هر کس لباس خود را روشن نگه می دارد. پزشک جنسی نمی تواند رابطه جنسی با کسی داشته باشد یا به کسی نشان دهد که چگونه رابطه جنسی برقرار کند.

با هر جلسه ، پزشک درمانی شما را به سمت مدیریت بهتر و پذیرش نگرانی های شما که ممکن است منجر به اختلال عملکرد جنسی شود ، ادامه خواهد داد. همه گفتگوی درمانی ، از جمله سکس تراپی ، هم یک محیط حمایتی و هم از نظر آموزشی است.

مشاوره جنسی تلفنی خانم این به معنای فراهم آوردن راحتی و تشویق برای تغییر است. شما به احتمال زیاد قبل از قرار ملاقات بعدی خود ، دفتر درمانی خود را با تکالیف و کارهایی انجام خواهید داد.

اگر درمانگر شما مشکوک باشد که اختلال عملکردی شما حاصل از نگرانی جنسی جسمی است ، ممکن است شما را به پزشک پزشکی ارجاع دهد.

پزشک شما می توانند در مورد علائم و نشانه های شما مشورت کنند و برای یافتن هرگونه نگرانی جسمی که منجر به مشکلات جنسی بیشتر شود ، مشورت کنند.

مشاوره جنسی تلفنی خانم رایگان

یک روش برای تعیین اینکه آیا شما به جای نوع دیگری از گفتگوی درمانگر نیاز به دیدن یک درمانگر جنسی دارید ، این است که تجزیه و تحلیل کنید که چه بخش هایی از زندگی شما بیشتر از آنچه در حال حاضر احساس می کنید تحت تأثیر قرار گرفته است.

اگر کیفیت زندگی و سلامت عاطفی شما به شدت تحت تأثیر اختلال عملکرد جنسی شما قرار گرفته است ، دیدن یک پزشک جنسی خوب است. به همین ترتیب ، اگر عدم صمیمیت یا مشکل در برقراری ارتباط با شریک زندگی به عنوان جدی ترین دغدغه شخصی شما منجر شود ، یک متخصص روان درمانی محل شروع کار است.

روان درمانگر مجاز می تواند یک روانپزشک مجاز ، روانشناس ، ازدواج و خانواده درمانی یا مددکار بالینی اجتماعی باشد. این متخصصان بهداشت روان برای اینکه به عنوان یک متخصص جنسی معتبر شناخته شوند ، تحت آموزش های جنسی گسترده ای قرار می گیرند.

همچنین می توانید از شرکت بیمه خود بپرسید. آنها ممکن است بتوانند لیستی از اسامی متخصصین رابطه جنسی معتبر را به شما ارائه دهند. تا زمانی که جنسیت درمانی را که می خواهید پیدا کنید می توانید از طریق لیست کار کنید.

 

اگر توصیه شخصی بیشتری دارید ، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ، متخصص زنان و زایمان و اورولوژیست صحبت کنید. بسیاری از پزشکان هر روز درمان های جنسی را به بیماران خود ملاقات کرده و توصیه می کنند. آنها ممکن است بتوانند شما را به سمت ارائه دهنده ای هدایت کنند که سبک آنها از نزدیک با نوع شما هماهنگ باشد.

همچنین می توانید با دوستان خود صحبت کنید. آوردن جزئیات صمیمی برای برخی از افراد دشوار است ، اما اگر راحت از یک دوست درخواست می کنید ، ممکن است آنها بتوانند به شما یک دکتر توصیه کنند و همسرتان می تواند اعتماد کند.

وقتی برای شروع رابطه جنسی آماده هستید ، این 5 چیز را در خاطر داشته باشید و تصمیم گرفتید درمورد کسانی که برای درمان قرار دارند ملاقات کنید.

سازگاری

درمانگران بی نظیر هستند. موفقیت درمانی تا حد زیادی به این بستگی دارد که چقدر با درمانگر خود ارتباط برقرار می کنید و چقدر به آنها و راهنمایی های آنها اعتماد دارید تا بتوانید از طریق نگرانی های خود به شما کمک کنند.

اگر به هیچ وجه با یک متخصص جنسی رابطه جنسی احساس راحتی نمی کنید ، به دنبال دیگری باشید.

انفرادی در مقابل زوج

لازم نیست شریک زندگی خود را با خود به سکس درمانی بیاورید. برای برخی از افراد ، درمان جنسی سلولی برای رفع نگرانی ها کافی است. برای دیگران ، حضور هر دو نفر در طول درمان ممکن است به بهبود رضایتمندی و ایجاد ارتباط قوی تری کمک کند.

در مورد انتخاب خود برای شروع درمان با شریک زندگی خود صحبت کنید. اگر دوست دارید آنها درگیر شوند ، سؤال کنید.

هنگام تصمیم گیری در مورد یک متخصص درمانگر جنسی ، باید این نکته را در نظر داشته باشید که مطب درمانگر شما در کجا قرار دارد و رسیدن به آن برای شما آسان است. ممکن است در ساعت ناهار ، بعد از کار یا در روزهای تصادفی که یک ساعت آزاد دارید ، در جلسات شرکت کنید.

مشاوره جنسی تلفنی خانم برخی از درمانگران همچنین جلسات سرگرمی را ارائه می دهند ، بنابراین ممکن است بتوانید از راحتی خانه خود با آنها ملاقات کنید.

اطمینان حاصل کنید که رسیدن به مطب پزشک مناسب است ، یا ممکن است خود را بهانه ای برای جلوگیری از این امر پیدا کنید.

با این وجود ، هنگامی که درمان تفاوت قابل توجهی ایجاد کرده و درمانگر شما احساس اطمینان می کند که می توانید با چالش های آینده روبرو شوید ، ممکن است از مراقبت درمانگر خود رها شوید.

رابطه جنسی درمانی می تواند به افراد و زوجین كمك كند تا راهی برای برقراری ارتباط صریح و صادقانه پیدا كنند تا بتوانند از طریق هرگونه نگرانی یا چالش به سمت زندگی جنسی سالم و شاد عمل كنند.

ارسال دیدگاه

message
email
person

open
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
43 52 907 909