remove_red_eye 850
favorite_border 0
share

مشاوره خانواده در مشهد تلفنی

مشاوره خانواده در مشهد تلفنی

مشاوره خانواده در مشهد تلفنی و مشاوره حل مشکلات خانوادگی در مشهد و مشاوره کودک در شهر مشهد رایگان از طریق تلفن ثابت می باشد.

زنی بغل می کند و از پنجره به بیرون نگاه می کند. بسیاری از قربانیان سوءاستفاده ، نظرات ناراحت کننده ای را از دیگران می فهمند که نمی فهمند و به آنها می گویند که سوء استفاده از آنها مربوط به گذشته است و باید بر آن غلبه کنند.

اما متأسفانه کودک آزاری سختی های زیادی را برای بازماندگان ایجاد می کند و این فقط مربوط به بخشش و فراموشی نیست. همه افراد پس از کودک آزاری هیچ ارثی را تجربه نمی کنند ، اما مشترکان بسیاری از بازماندگان از آنچه که از آن رنج می برند وجود دارد.

مشاوره خانواده رایگان در مشهد تلفنی

این مشکلات اغلب شامل معکوس کردن احساسات و اجتناب از موقعیتهایی است که باعث ایجاد احساسات ، افراد ، مکانها و خاطرات پیشین توهین آمیز (آگاهانه یا ناخودآگاه) می شود.

در دوران نوجوانی ، ممکن است شکاف ها یا قسمت هایی در حافظه آنها مشاهده شود یا تمام دوران کودکی آنها به یاد نیاید. آنها ممکن است متوجه مشکلات متمرکز از خفیف تا شدید شوند.

افسردگی ، اضطراب و وحشت از مشکلات دوران نوجوانی است که اغلب با مسائل حل نشده کودک آزاری همراه است.

شماره مشاوره خانواده در مشهد تلفنی

زنانی که در دوران کودکی سوءاستفاده جنسی را تجربه کرده اند ، شرم ، گناه ، مشکلات جنسی ، اختلالات خوردن ، بازگشت به رویدادهای آسیب زا ، خواب آلودگی (کابوس) ، عصبانیت ، درماندگی ، افسردگی یا درماندگی ، عزت نفس پایین و خودکشی را تجربه می کنند.

کودک آزاری شدید می تواند منجر به اختلال استرس پس از سانحه و اختلال هویت تجزیه ای شود که در آن زن بزرگسال در حالت رویا یا هیچ چیز واقعی نیست.

اغلب ، بزرگسالان برای مقابله با احساساتی که بر آنها غلبه می کند ، از رفتارهای اعتیادآور استفاده می کنند. اعتیاد رایج شامل الکل ، مواد مخدر ، رژیم غذایی ، قمار ، اغراق و سایر رفتارهای اجباری است.

متأسفانه ، این رفتار گاهی اوقات می تواند تسکین موقت ایجاد کند ، در حالی که در طولانی مدت می تواند مشکلات را تشدید کند.

در حالی که وضعیت شما ممکن است ناامید کننده به نظر برسد ، اینطور نیست. بدانید که کودک آزاری به چه معناست و تأثیرات کودک آزاری بر کسانی که در بزرگسالی مبارزه می کنند.

شماره مشاور خانواده مشهد

کتابهای زیادی در این زمینه موجود است که می تواند به شما کمک کند راه دشوار بهبودی را آغاز کنید. وقتی می دانیم کودک آزاری چیست ، شگفت زده می شویم که چگونه به راحتی می توانیم نقطه ها را به هم وصل کنیم.

معمولاً به نظر می رسد که در کودکی در خانه ای خشن بزرگ شده اید و می توانید مطمئن باشید که همه به یک شیوه زندگی خواهند کرد.

هنگامی که فهمیدید سوءاستفاده چیست و چه چیزی نیست ، ساده تر می توانید گذشته خود را صادقانه بررسی کرده و درد ، گذشته و حال خود را که ناشی از این سوءاستفاده است تشخیص دهید.

کتابفروشی ها ، کتابخانه ها و وب سایت های معتبر می توانند اطلاعات ارزشمندی در این زمینه ارائه دهند. سرعت شما احساسات بر شما غلبه می کند.

اگر احساس افسردگی می کنید (به ویژه اگر در مورد وضعیت خود احساس درماندگی و درماندگی می کنید) ، از یک درمانگر ، ترجیحاً یک متخصص اطفال در زمینه ضربه و اعتیاد کمک بگیرید.

اغلب ، یک درمانگر قابل اعتماد می تواند تفاوت بین درد و بهبودی را تشخیص دهد. با این حال ، مهم است که به دنبال درمانگری باشید که واجد شرایط کار با کسانی است که در دوران کودکی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند.

مشاوره خانواده در مشهد تلفنی

در غیر این صورت ، ممکن است متأسفانه با یک درمانگر به پایان برسید که به معنای واقعی کلمه یا تصویری به شما خواهد گفت که ضرر شما بسیار بزرگتر از آن است که بتوانید بر آن غلبه کنید. این می تواند در مبارزات دردناک شما بیشتر به شما آسیب برساند.

همچنین ممکن است بخواهید برای کسانی که برای غلبه بر آثار سوء استفاده از کودکان تلاش می کنند به یک گروه درمانی درمانی بپیوندید. این یک محیط امن برای اطلاع از آثار پایدار خشونت و یافتن راه هایی برای غلبه بر آنها فراهم می کند.

گروه درمانی مکانی را فراهم می کند که در آن دیگران که دچار مشکل روحی هستند می توانند از شما حمایت کنند ، مکانی که می توانید به آن احترام بگذارید و به آن اعتماد کنید و مکانی که می توانید احساسات خود را تأیید کنید. همچنین یک محیط امن و حمایتی را فراهم می کند که در آن شفا می تواند رخ دهد.

درمان می تواند به صورت جداگانه یا گروهی به شما کمک کند تا رویدادهای آسیب زای گذشته و احساسات همراه با آنها را حرکت دهید. با گذشت زمان ، شما یاد می گیرید که زندگی شادتر و رضایت بخش تری داشته باشید. در روند بهبود به یاد داشته باشید

ارسال دیدگاه

message
email
person

open
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
43 52 907 909