remove_red_eye 41
favorite_border 0
share

مشاوره خانواده رایگان رامسر

مشاوره خانواده رایگان رامسر

مشاوره خانواده رایگان رامسر تلفنی خانواده ها غالباً در رسانه های مشهور به بهترین شکل به تصویر کشیده نمی شوند.، فیلم ها و درام ها دائما خانواده ها را بزرگ ، نامرتب ، بلند و گیج کننده به تصویر می کشند.

تعداد بسیار کمی از اینها یک ماشین روغن کاری شده از یک خانواده را نشان می دهد – و به جای آن ، افراد کوچک ، سو تفاهم و تمسخر را انتخاب می کنند.

با این حال ، آنچه ممکن است باعث ایجاد یک تلویزیون خوب شود ، می تواند زندگی در خانه ناامن و ناخوشایند را ایجاد کند.

مشاوره خانواده رایگان رامسر
مشاوره خانواده رایگان رامسر

خانواده هایی که روابط ناکارآمد را تجربه می کنند ، اغلب منبع بالقوه بهداشت روان در جاده ها ، برای والدین ، ​​کودکان و هر شخص دیگری هستند.

آنچه ممکن است به عنوان یک شوخی خنده دار یا یک وضعیت غیرممکن در زندگی واقعی به نظر برسد ، می تواند از طریق مداخله و درمان کل خانواده مدیریت ، مساعدت و برطرف شود.

خانواده درمانی ساختاری فضای ایمنی را برای گفتگو خانواده ها فراهم می کند.

مشاوره خانواده رایگان رامسر تلفنی

این وب سایت متعلق به است و کلیه هزینه های مرتبط با سیستم عامل را دریافت می کند.

خانواده درمانی ساختاری چیست؟

خانواده درمانی انواع مختلفی دارد. خانواده درمانی ساختاری (SFT) یکی از محبوب ترین ها است.

تأكید آن بر پایه یك كل خانواده است ، نه اینكه بخواهد ابتدا مسائل هر فرد را بفهمیم ، سپس با گروه درمانی پیش برویم. در SFT ، درمانگران تلاش می کنند هر الگو ، روال یا رفتاری عادی را که ممکن است بر پویایی خانواده تأثیر منفی بگذارد ، کشف کنند.

آنها ممکن است به دنبال ایجاد روال سالم تری در ساختارهای خانواده باشند تا بتوانند در خانه زندگی پویا ، دوست داشتنی و پایداری ایجاد کنند.

خانواده درمانی ساختاری غالباً برای خانواده هایی که دچار آسیب روحی شده اند ، خانواده های ترکیبی ، خانواده های تک والدی و خانواده هایی که در معرض خطر هستند توصیه می شود.

مرکز مشاوره خانواده رایگان رامسر

اگرچه هر نوع خانواده ای می تواند در یک جلسه شرکت کند ، اما توانایی SFT به حدی است که بسیاری از خانواده های در آستانه تسلیم شدن می توانند از این نوع کمک ها استفاده کنند و از احکام آن بسیار بهره مند شوند.

این روش خاص در دهه 1960 ، به دنبال کار یک درمانگر با کودکان درون شهر در نیویورک ایجاد شد. این کودکان جوانی آشفته محسوب می شدند.

درمانگر (سالوادور مینوچین) تشخیص داد که کار با بچه ها به تنهایی برای مهار رفتارهای نگران کننده و بهبود نتایج کافی نیست ، اما درگیر کردن کل خانواده برای بهبود زندگی در خانه ، چشم اندازها و عادات کودک ضروری است.

خانواده ها به جای اینکه فقط بر روی یک کودک با رفتارهای “مشکل” تمرکز کنند ، به عنوان یک واحد واحد آورده شده و به عنوان یک کل رفتار می شوند.

مینوچین دریافت که وقتی فرزندان ، والدین ، ​​خواهر و برادرها و حتی خانواده بزرگ به عنوان منابع پشتیبانی ، تشویق و پاسخگویی به دست می آیند ، نتایج کودکان بسیار بهتر است.

یک جلسه معمولی چگونه به نظر می رسد؟

برای شروع ، یک پزشک SFT خانواده مورد نظر را مشاهده می کند و ساختار کلی خانواده را یادداشت می کند.

بهترین مشاوره روانشناسی خانواده رایگان رامسر

در این ساختار نقش ها ، عادات و مرزهای مشخصی وجود خواهد داشت ، هم سالم و هم ناسالم. پس از ایجاد نمودار یا نقشه ، سپس درمانگر می تواند با شناسایی هرگونه مسئله خاصی که باید برطرف شود و اینکه کدام یک از موارد مشاهده شده بیشترین مشکلات را ایجاد می کند ، پیش برود و یک برنامه درمانی کامل و جامع ایجاد کند.

دلیل ایجاد خانواده نیز در هنگام ایجاد طرح کلی مورد توجه قرار خواهد گرفت. برخی از خانواده ها ممکن است به این دلیل وارد شوند که کودک در مدرسه با مشکل روبرو است.

همه خانواده تحت تأثیر قرار گرفته اند ، یا ممکن است به این دلیل وارد شوند که یک خانواده تازه اختلاط شده در ایجاد مرزها و ترسیم نقش های والدین مشکل دارد.

پس از اتمام جلسه اول (یا چند جلسه اول) و ترسیم نمودار ، سپس درمانگر شروع به ارزیابی جنبه های پویایی خانواده می کند که باعث ایجاد تنش و ایجاد اختلاف در خانواده می شود.

مشاروه حل مشکلات خانوادگی آنلاین

درمان ممکن است شامل نقش آفرینی ، بحث درباره احساسات و ادراکات و تشویق اعضای خانواده برای برقراری ارتباط در یک فضای امن باشد. ممکن است اعضای خانواده ترغیب شوند که به جای اینکه متوسل به فریاد ، اتهام یا سرزنش شوند ، به درمانگر به عنوان راهنمایی برای ایجاد زبانی واضح تر و مفیدتر نگاه کنند.

یک درمانگر SFT اساساً در طی یک جلسه به عضوی از خانواده تبدیل می شود ، زیرا آنها باید در تعاملات و پویایی خانواده در داخل و خارج از آن حرکت کنند تا فضای امنی برای تخلیه ، صحبت و باز شدن ایجاد کنند.

خانواده درمانی ممکن است وارد نقش آفرینی شوند ، به نوعی طرفدار شیطان در تشدید تعاملات باشند و جنبه های مسئله دار قلدری ، تمسخر و سایر رفتارهای منفی را نشان دهند.

درمانگران همچنین ممکن است طرف یک طرف باشند یا نظر یک عضو خانواده را درباره دیگری تشویق کنند ، این امر باعث می شود گفتگوی عصبانی یا آسیب دیده در یک محیط امن و بدون خشونت رخ دهد.

ارسال دیدگاه

message
email
person

open
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
43 52 907 909