مرکز مشاوره سمنان
remove_red_eye 79
favorite_border 0
share

مرکز مشاوره خانواده تلفنی مالیم

مرکز مشاوره خانواده تلفنی مالیم

مرکز مشاوره خانواده تلفنی مالیم:مشاوره امری مهم برای افرادی است که دچار مشکلاتی در زندگی و خانواده خود شده اند.

پیشرفت انسان ها و تغییر سبک زندگی شرایطی ایجاد کرده که مشکلات بیش تر و حل آن دشوار تر شده.شاید برخی مشکلات از نظر ما جزئی باشد و نیازمند پیگیری نباشد اما در صورت ندید گرفتن مشکلات روی هم انباشته میشود پس باید در مرحله ای که مشکلات هنوز جزئی است از آن پیشگیری کرد.این کار زمان کمتری برای حل مشکل در بر میگیرد.

زندگی انسان ها روز به روز بیشتر به سمت تکنولوژی هدایت میشود و ارتباطات مستقیم  را کاهش می دهد.به طور مثال افراد دیگر برای ارسال پیام های خود به یکدیگر از نامه استفاده نمیکنند بلکه شبکه های اجتماعی به منظور انتقال پیام به وجود آمده.با گسترش این شیوه ها تمایل انسان به این سمت سوق داده میشود.پس برای آنکه بتوانیم به نیاز های دنیای امروز پاسخ گو باشیم امکان مشاوره گرفتن را نیز به سمت تلفنی هدایت کرده ایم.

گروه مالیم گروهی است که با ارائه خدمات مشاوره تلفنی با استفاده از مشاورهای مجرب این امکان را برای ما فرامه ساخته.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی مالیم رایگان

این مرکز مشاوره دارای محدودیت نمی باشد و در امور مختلف قادر به پاسخ به نیازهای شما عزیزان می باشد.

این نوع مشاوره هم به صورت فردی و هم گروهی برای افراد امکان پذیر می باشد و دارای طرفداران بسیاری می باشد.

وظایف مشاور گوش کردن دقیق به صحبت های فرد ریشه یابی مشکل  و راهنمایی برای حل آن می باشد که متخصصین این گروه همه این وظایف را به صورت دقیق پاسخ گو هستند.

در صورت بروز مشکلات ناامید نشوید چرا که هر مشکلی راهی برای درمان دارد و قابل حل  می باشد اما برای حل آن باید با حوصله بود و زمانی برای آن اختصاص داد. با این وجود در این مرکز تلاش شده به شما کمک کند با کمترین  زمان مشکلات خود را رفع کنید.

ارسال دیدگاه

message
email
person

open
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
43 52 907 909