remove_red_eye 432
favorite_border 0
share

مرکز مشاوره خانواده در قم

مرکز مشاوره خانواده در قم

مرکز مشاوره خانواده در قم تلفنی رایگان و مشاوره حل مشکلات خانوادگی در قم که برای بهترین مرکز مشاوره خانواده قم باید با ما در ارتباط باشید  دو نوع جدید از ویروس کرونا ویروس جدید شناسایی شده است ، یکی در مشکلات خانواده که با مشاوره می توان آن را حل کرد و دیگری در این روش به صورت تلفنی انجام می شود.
محققان گمان می كنند كه این نوع ممكن است بیشتر از انواع قبلی عفونی باشد و این احتمال وجود دارد كه نوع كالیفرنیا مرگبارتر باشد.

مرکز مشاوره خانواده در قم
مرکز مشاوره خانواده در قم

کارشناسان انتظار دارند که واکسن های فعلی همچنان محافظت خوبی در برابر انواع مختلف داشته باشند.
انواع جدید ویروس کرونا در حال ظهور است.

نوع جدیدی به نام P.1 در پشت افزایش موارد در برزیل وجود دارد. مورد دیگری به نام وجود دارد که در سراسر انگلستان و اکنون نیز در ایالات متحده منتشر می شود. و B.1.351 در آفریقای جنوبی سلطه دارد.

مرکز مشاوره خانواده در قم تلفنی

محققان همچنین اخیراً دو نوع جدید را در ایالات متحده شناسایی كرده اند – نوع  در كالیفرنیا (یا CAL.20C) و دیگری به نام ، در مشاوره خانواده.

انواع مختلف شامل جهش های مختلف است اما همه تصور می شود که بیشتر قابل انتقال هستند و به طور بالقوه می توانند شدت بیماری را افزایش دهند.

مطالعات اخیر در مورد نوع جدید کشف شده در مشاوره روانشناسی نشان می دهد که ممکن است قابل انتقال باشد ، در تکثیر بهتر باشد و برای آنتی بادی ها کمتر قابل تشخیص باشد.

به طور کلی ، این تحقیقات در مراحل اولیه است و برای درک تفاوت تفاوت انواع کالیفرنیا و نیویورک با ویروس کرونا ، به داده های بیشتری نیاز است.

این چیزی است که ما تاکنون می دانیم.

چه چیزی در مورد انواع بدانید
به گفته محققان در کالیفرنیا در حال مطالعه انواع جدید ، CAL.20C به نوع غالب در این ایالت تبدیل شده است.

مرکز مشاوره خانواده در قم رایگان

این اولین بار در ژوئیه سال 2020 منبع معتبر شناسایی شد. طبق یک مقاله پیش چاپ که در اواخر ژانویه منتشر شد ، تا دسامبر ، 24 درصد از کل نمونه ها را تشکیل می داد.

مانند انواع مشخص شده در انگلستان و آفریقای جنوبی ، نوع CAL.20C دارای جهش های متعددی بر روی پروتئین سنبله است ، که بخشی از ویروس است که به سلول ها متصل می شود.

دانشمندان گمان می کنند که این جهش ها باعث انتقال بیشتر آن می شوند ، به این معنی که بهتر است در بدن افراد همانند سازی شود. آنها حتی می توانند باعث بیماری شدیدتر شوند ، زیرا مرگ و میر بیشتری نسبت به نسخه اصلی با نوع CAL.20C مرتبط بود.

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی خانواده در قم

نیویورک تایمز گزارش داد که تحقیقات پیش رو از دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو (UCSF) نشان داد که افراد در خانواده ها با فردی که به عفونت واریانس CAL.20C مبتلا هستند ، 35 درصد احتمال بیماری دارند.

اگر کسی در خانه آنها از نوع دیگری عفونت کند ، مردم 26 درصد احتمال مریض شدن دارند.

تحقیقات UCSF هنوز در یک ژورنال بررسی شده منتشر نشده است.

مانند نوع CAL.20C ، B.1.526 در نیویورک ممکن است جهش هایی داشته باشد که به آن کمک می کند تا حدی از درمان آنتی بادی مونوکلونال و واکسن ها جلوگیری کند.

طبق شواهد اخیر ، بیشتر موارد در شهرهای نیویورک و نیوجرسی کشف شده است.

ارسال دیدگاه

message
email
person

open
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
43 52 907 909