remove_red_eye 594
favorite_border 0
share

مرکز مشاوره خانواده شیراز رایگان

مرکز مشاوره خانواده شیراز رایگان

مرکز مشاوره خانواده شیراز رایگان تلفنی و مشاوره روانشناسی خانواده شیراز تلفنی به صورت آنلاین مراقبان خانوادگی ، که به آنها مرجع رسمی مراقبت رسمی نیز گفته می شود ، وظایف مشابه پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی را انجام می دهند ، اما اغلب مشخص نیست که آیا آنها برای دریافت واکسن  در اولویت قرار گرفته اند یا خیر.

بسیاری از ایالت ها معیارهای خاصی دارند که مراقبان باید واجد شرایط باشند.

مرکز مشاوره خانواده شیراز رایگان
مرکز مشاوره خانواده شیراز رایگان

در مناطقی خاص ، ممکن است لازم باشد مدارکی را از بیمار یا تیم مراقبت های بهداشتی وی در مورد وظایف خود به عنوان مراقب دریافت کنید.
مراقبان خانواده با ارائه مراقبت از افراد مسن یا معلول که برای کمک های روزمره با مراقبت های شخصی و نیازهای پزشکی به آنها وابسته هستند ، در طی همه گیری زندگی خود را سر خط قرار داده اند.

مراقبان خانواده ، که به آنها مرجع رسمی مراقبت معتبر نیز گفته می شود ، وظایف مشابه پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی را انجام می دهند ، اما اغلب مشخص نیست که آیا آنها برای دریافت تیرانداز اولویت قرار گرفته اند یا خیر.

مرکز مشاوره خانواده شیراز رایگان تلفنی

مدیر انستیتوی مراقبت از خانواده در زمینه حل مشکلات خانوادگی ، می گوید که “وقتی ما از مراقب خانواده نیز محافظت می کنیم ، از بیماران مسن و در معرض خطر محافظت می کنیم. “

اما بیشتر ایالت ها مراقبت های خانوادگی را برای واکسن در اولویت قرار نداده اند و فقط چند ایالت ، اورگان و ماساچوست به مراقبان با حقوق و دستمزد غیرپرداخته اجازه می دهند که عکس گرفته شود.

این ایالت ها معمولاً معیارهای خاصی دارند که مراقبان باید برای واجد شرایط بودن آنها را برآورده کنند.

کالیفرنیا اعلام کرد اعضای خانواده افرادی که شرایط خاصی دارند – از جمله سندرم داون ، صرع و فلج مغزی – واجد شرایط هستند.

چه کسی صلاحیت مراقبت از خانواده را دارد؟
سرپرست خانواده عضوی از خانواده یا کمکی است که به طور مرتب از فرد مسن یا معلول مراقبت می کند.

برآوردها پیش بینی می کنند که تقریباً 44 میلیون مراقب غیررسمی منبع معتبر در ایالات متحده وجود دارند که مراقبت های حیاتی را برای افرادی که دارای یک بیماری حاد یا مزمن هستند فراهم می کنند.

بهترین مرکز مشاوره خانواده شیراز رایگان

مراقبان خانواده ممکن است در انجام کارهای روزمره ، مراقبت های شخصی یا نیازهای پزشکی کمک کنند. این می تواند شامل رانندگی یک فرد مسن به ملاقات های پزشک و انجام کارهای پزشکی پیچیده ای مانند انجام IVS یا مراقبت از زخم باشد.

“اگر همه یا همه اینها را انجام می دهید ، یک مراقب خانواده هستید. شما ممکن است خود را مثل یک نفر تصور نکنید اما هستید

در حال حاضر ، معیارهایی که واجد شرایط بودن برای واکسیناسیون به عنوان یک مراقب خانواده را مجاز می دانند ، بین ایالت ها و شهرستانها متفاوت است.

هاروات گفت: “در مورد تعریف” مراقب خانواده “توافق نشده است. وی مراقبان خانواده را به عنوان “شخصی که به یکی از اقوام ، همسایه یا دوستی بزرگتر که به دلیل چالش های سلامتی جسمی یا شناختی به مشکلات روزمره زندگی نیاز دارد ، کمک می کند.”

در ایالات که برخی از مراقبان می توانند واکسینه شوند ، واجد شرایط بودن اغلب به شخصی که از او مراقبت می کنند بستگی دارد.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی شیراز

به عنوان مثال ، در کارولینای جنوبی ، مراقبین خانوادگی کودکانی که شرایط پزشکی جدی دارند ، می توانند واکسینه شوند ، اما نه کسانی که از بزرگسالان مراقبت می کنند.

در حالی که در ایلینوی ، مراقبانی که به اعضای خانواده دارای معلولیت در هر سنی کمک می کنند ، می توانند واکسینه شوند. در میشیگان ، فقط مراقبان خانوادگی که از شخصی که از مزایای پزشکی است مراقبت می کنند ، می توانند گلوله بگیرند.

مراقبان خانواده که بخشی از برنامه کمک جامع مراقبان خانواده با وزارت جانبازان ایالات متحده هستند واجد شرایط گرفتن عکس هستند.

ارسال دیدگاه

message
email
person

open
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
43 52 907 909