بهترین مشاوره کودک در تهران
remove_red_eye 100
favorite_border 0
share

مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره خانواده در جوامع، خانواده به گروهی از افراد گفته می‌شود که به طریقه های مختلفی به هم مرتبط باشند  یعنی از طریق خونی،مکان زندگی و یا…با هم مشترک باشند و وابستگی داشته باشند.خانواده نهادی است که موجب شکل گیری فرزندان و نسل های آینده می شود از این رو خانواده اهمیت زیادی دارد چرا که تربیت خوب نسل آینده موجب داشتن جهانی با شکوه می شود.

اما خیلی از افراد با شیوه درست تربیت و مسئولیت های زندگی آشنایی صحیحی ندارند و این موجب شروع اختلافات میشود.

مشاوره خانواده نهادی است که میتواند با بالا بردن آگاهی مردم در مسائل خانواده این اختلافات را به حداقل برساند.افرادی که از مشاور راهنمایی می گیرند افرادی هستند که اهمیت بالایی به حفظ بنیان خانواده میدهند و دارای سطح بالایی ازآگاهی هستند.

مشاوره خانواده میتواند افراد را در امور مختلفی به شیوه درست و تخصصی هدایت کند.مشاور سعی میکند با بررسی و جمع آوری اطلات فردی و خانوادگی بهترین شیوه را

  مشاوره خانواده تلفنی

برای بهبود ارائه دهد.

مشاوره خانواده میتواند در مسائل متفاوتی از جمله مشاوره پیش از ازواج برای بررسی تفاهم های طرفین،درمان تعارض های بین زوجین،پیشگیری از طلاق و جدایی،تربیت فرزندان و تقویت روحی خانواده شما عزیزان را راهنمایی کند.

با گسترش استرس و سختی در زندگی ها تحمل افراد به نسبت کمتر شده و تحمل گذاشتن وقت طولانی برای حل مشکلات را ندارند پس شیوه های قدیمی یعنی مشورت با بزرگان فامیل دیگر پاسخ گوی حل مشکلات نمیباشد پس باید شیوه تخصصی تری را دنبال کرد تا بتوان در کوتاه ترین زمان بهترین نتایج را مشاهده کرد.

چه افرادی نیازمند مشاوره خانواده هستند:

داشتن مشکلات خانوادگی در هر خانواده چیز عجیبی نیست و میتوان گفت اغلب افراد آن را تجربه کرده اند اما این مشکلات زمانی عادی است که متداوم و ادامه دار نباشد.هر گاه این مشکلات از مدت زمان مشخصی عبور کند دیگر نمیتوان آن را به تنهایی حل کرد و باید به مشاور خانواده مراجعه کرد تا از عواقب احتمالی و شدید تر آن جلوگیری کرد.پس افراد هرگاه دیدند مشکلاتشان تنها با یک صحبت ساده رفع نمیشود حتما برای کمک به بهبود شرایط از یک فرد تجربه دار راهنمایی گیرند.

گروه مشاوره مالیم گروهی است که می تواند در این زمینه به شما یاری برساند.این گروه به صورت تلفنی به شما خدمات مشاوره را اراوه میدهد.

ارسال دیدگاه

message
email
person

open
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
43 52 907 909