remove_red_eye 772
favorite_border 1
share

مشاوره خانواده رایگان در شاهین شهر

مشاوره خانواده رایگان در شاهین شهر

مشاوره خانواده رایگان در شاهین شهر تلفنی و مشاوره کودک در شاهین شهر اصفهان به صورت تلفنی شما نگران بچه خود هستید.

آنها با ادامه تأثیر خود از نظر جسمی یا روحی چیزی نگران کننده را تجربه می کنند. اگر کودک شما آسیب دیده است ، رفتار درمانی آسیب زا (TF-CBT) ممکن است مفید باشد.

چگونه می توانم کودک خود را در اطراف یک آسیب دیدگی بپیچم؟
ممکن است متوجه شوید که فرزند شما کابوس می بیند ، یا افراد یا مکان های خاصی را از دست می دهد ، در مدرسه مشکل دارد یا رفتارهای غیرمعمول خشونت آمیز یا بحث برانگیز دارد.

به نظر می رسد کودک شما از چیزهای کوچک عصبانی می شود ، به نظر می رسد وقتی از جایش بلند می شود یا روی کلاه قرار می گیرد ،

مشاور خانواده رایگان شاهین شهر تلفنی

روحیه قوی دارد یا آنچه را که در حال رخ دادن است رد می کند. فرزند شما ممکن است مشکلات روابط ، اضطراب یا افسردگی یا بیشتر را تجربه کند.

تروما در کودک چیست؟
ترس کافی از والدین ، ​​شوک می تواند فرزند شما را درمانده ، غیر قابل تحمل و حتی بدتر کند. شایع ترین آسیب ها برای کودکان عبارتند از طلاق ، آزار جسمی ، سوء استفاده جنسی ، خشونت خانگی ، والدین یا عزیزان در زندان ، یا سوء مصرف مواد مخدر.

مشاوره خانواده رایگان رامسر
مشاوره خانواده رایگان رامسر

دقیقاً TF-CBT چیست؟
شناخت درمانی-رفتاری در انجیل مرکزی یک رویکرد 25 ساله مبتنی بر تحقیق است که ثابت شده برای کودکان و نوجوانان مفید است.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان

TF-CBT یک رفتار درمانی شناختی است که به افکار و رفتارهای مضر کودک شما درباره آنچه اتفاق افتاده است اشاره دارد. اینجوری کار میکند.

چه انتظاری از شروع TF-CBT داریم؟
با استفاده از TF-CBT ، درمانگر ارزیابی را آغاز می کند تا بفهمد آیا فرزند شما مبتلا به PTSD است. این به کودک شما کمک می کند بفهمد چه اتفاقی می افتد و چگونه در برابر افسردگی واکنش نشان می دهد.

مشاوره ازدواج رایگان در شاهین شهر

سپس درمانگر شروع به کار با فرزند شما می کند و با روانشناسی آنچه اتفاق افتاده است شروع می کند.

آموزش روانشناسی یک راه عالی برای کاهش دامنه توجه فرزند شما ، اطلاعات کمی در مورد آنچه اتفاق افتاده است ، و اجازه دادن به او برای پرسیدن سوالات خود است.

TF-CBT چگونه کودک من می تواند یاد بگیرد که احساسات خود را مدیریت کند؟
ممکن است فکر کنید ، “کلمات و دانش صحیح خوب است ، اما در مورد این خصوصیات چطور؟” سپس درمانگر روی مهارت های فرزند شما کار می کند تا با آن کنار بیاید.

کودک شما یاد می گیرد که بدن خود را آرام کند ، عمیق نفس بکشد و با شرایط استرس زا کنار بیاید.

این مهارت ها برای کودکان و همچنین بزرگسالان مهارت های بسیار خوبی است و می تواند پایه و اساس موفقیت آینده کودک شما در غلبه بر شرایط دشوار زندگی باشد.

سپس بچه ها شروع به کار بر روی نامگذاری عاطفی می کنند ، و در مورد احساسات رویداد صحبت می کنند. آنها نیز احساسات و عواطف خود را درک کرده و آنها را به سطح می رسانند.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی

این می تواند برای کودکانی که در بیان احساسات خود مشکل دارند یا دائماً از علت ناراحتی خود ناراحت هستند و یا قادر به دیدن عمیق احساسات خود نیستند خوب است.

TF-CBT در نهایت چگونه به ضربه ضربه پاسخ می دهد؟
هنگامی که پایه برای کنترل احساسات کودک کافی است ، احساسات او را نام می برد و افکار او را تجزیه و تحلیل می کند ، کودک یک داستان تکان دهنده می نویسد و در نهایت آن را با والدین به اشتراک می گذارد

درمانگر با والدین همکاری می کند تا برای این زمان آماده شود. به اشتراک گذاری و التیام این زخم ها در صورت انجام صحیح به طور غیرمعمول شفابخش و است.

خوب ، چگونه می توانم به عنوان والدین در درمان عمل کنم؟
به عنوان یک والدین ، ​​شما با جلسات مشترک با فرزند خود شروع خواهید کرد. سپس می توانید فقط چند جلسه برای بحث در مورد رویداد و پیامدهای آن برگزار کنید .

مهارت های جدید فرزندپروری را بیاموزید و بهترین حمایت را از فرزند خود ارائه دهید و برای برقراری رابطه مثبت با فرزند خود با آنها همکاری کنید.

ارسال دیدگاه

message
email
person

open
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
43 52 907 909